Školení psychologie pro firmy

Naučíme váš tým to, co potřebuje ke své práci. A bude to zábava.

Jako psychologové vše podložíme aktuálními vědeckými poznatky i osobní zkušeností s byznysovým i neziskovým prostředím. Díky naší dlouholeté školící historii to navíc předáme hravou formou plnou praktického trénování nových dovedností.

Co vás naučíme

Typologie osobnosti

Jak si oti(y)povat ostatní a podle toho s nimi jednat?

Představíme vám různé typy osobnosti, se kterými se můžete ve svém pracovním prostředí setkat. Dozvíte se, jaké jsou jejich zvláštnosti a jakou zvolit komunikaci, abyste byli v jednání s nimi co nejefektivnější.

Vede Karel Malimánek, který vyučuje psychologii osobnosti na FAMU a FAMU International.

Více o lektorovi

Human-centered design

Jak navrhovat skvělé produkty a služby?

Vedle základních principů design thinkingu si odnesete i to, jak dělat kvalitativní výzkum, jak s pomocí kreativních technik rozvíjet nápady a jak prototypy otestovat s reálnými uživateli. A to všechno si hned sami i vyzkoušíte.

Vede Petr Kačena, který má zkušenosti s vedením inovačních projektů pro nadnárodní společnosti.

Více o lektorovi

Generace Z

Jak spolupracovat a mluvit s generací Z?

Generace Z jsou mladí lidé narození od poloviny 90. let 20. století do roku 2010. Dozvíte se, kdo jsou, jaké mají hodnoty a jak s nimi spolupracovat či je vést. A že to s nimi není vůbec takové, jak se někdy s despektem říká.

Vede Kristýna Černá, která s Generací Z dlouhodobě pracuje jako lektorka psychologie či tance.

Více o lektorovi

Prezentační dovednosti

Jak oslovit publikum, abyste zapůsobili tak, jak chcete?

Naučíme vás základní prvky dobré prezentace od sestavení osnovy, přes zapojení publika až k adekvátnímu pohybu. A Powerpoint? Ten spolu umně seškrtáme.  Kurz vychází vedle obecných zákonitostí i z našich vlastních zkušeností jako speakerů.

Vede Petr Kačena, který od roku 2009 každoročně odškolí stovky hodin tréninků.

Více o lektorovi

Psychologie vyjednávání

Jak dosáhnout souhlasu ke spokojenosti všech zúčastněných stran?

Provedeme vás základními vyjednávacími strategiemi a povedeme praktický nácvik jejich postupů. Seznámíme vás také s celou řadou manipulačních technik, jejichž rozpoznání je prvním krokem k efektivní obraně vlastních postojů.

Vede Kristýna Černá, která na toto téma přednáší s těmi nejlepšími výsledky v rámci našeho vzdělávacího programu…

Více o lektorovi

Efektivní komunikace a zpětná vazba

Jak spolu mluvit tak, aby to k něčemu bylo a obě strany to posouvalo?

Ať už jde o pracovní vztahy nebo o partnerství, základem spokojenosti všech je dobrá komunikace. Cílem tohoto kurzu je vás naučit to nejdůležitější: efektivní poskytování a přijímání zpětné vazby.

Vede párový terapeut Petr Kačena.

Více o lektorovi

Zvládání stresu a relaxace

Jak využít stres ve svůj prospěch?

Stres je přirozenou součástí života, pomáhá nám se aktivizovat. Jeho zvládání pak stojí jednak na naší schopnosti udržet ho na zvladatelné úrovni, ale také na dobré regeneraci a sebepéči. K tomu slouží i uvolnění relaxacemi.

Vede společně Petr Kačena (část zvládání stresu) a Denisa Vodičková (část o relaxacích a meditacích).

Více o lektorovi

Psychologie v náboru zaměstnanců

Jak zefektivnit výběrové řízení a vyhnout se špatnému náboru?

V rámci školení propojíme vaše individuální potřeby s fungujícími strategiemi a modely, které využívají velké společnosti. Skrze praktické aktivity získáte dovednosti k lepšímu rozpoznání kandidátů, kteří zapadnou do vaší firmy.

Vede Jana Jakerlová, která má dlouholeté zkušenosti s realizací assessment a development center.

Více o lektorovi

Školení na míru

Potřebujete vy nebo váš tým něco jiného?

Kontaktujte nás, rádi s vámi sestavíme školení na míru, které povede náš lektor s největší expertízou v daném tématu.

Jak spolupracujeme

Kontaktujete nás

Domluvíme se na cíli školení, formátu a počtu účastníků

Dostanete od nás nabídku

Realizujeme školení

Vyhodnotíme spolupráci a domluvíme případný follow-up

Pojďme se spojit

Kontaktujte nás na +420 607 634 209 nebo petr@skolapsychologie.cz. A nebo vyplňte formulář a my se vám ozveme.

PhDr. Petr Kačena

psycholog, jednatel společnosti

Tato stránka je chráněná pomocí technologie reCAPTCHA a splňuje Zásady ochrany osobních údajůPodmínky služby společnosti Google.